| مقدار تولیدی: | 5 عدد |
| قیمت: | negotiable |
| بسته بندی استاندارد: | بسته خنثی یا به عنوان درخواست مشتریان |
| دوره تحویل: | 5-8 روز کاری |
| روش پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| ظرفیت تامین: | 10000 عدد در ماه |
| ویژگی | سود + تأیید |
|---|---|
| مسیر مقاومت دقیق با پلاستیک رسانا | انتقال ولتاژ صاف حذف نقاط مرده است که باعث افزایش یا حالت لاغر |
| مسکن های آب و هوایی | مقاومت در برابر شرایط زیر اتوبوس ️ گرد و غبار، رطوبت و نمک جاده ای |
| کانکتور و پینوت مناسب OEM | نصب پلگ و پلی ️ بدون نیاز به تغییر سیم کشی |
| طیف گسترده ای از دماهای عملیاتی (~40°C تا +125°C) | قابل اعتماد در اقلیم های شدید از مسیرهای یخ زده شمالی تا گرما بیابان |
| مناسب بودن مستقیم | تعویض 30 دقیقه ای شامل پیچ های نصب و گاسکت |
| تست عملکردی 100٪ | هر سنسور بر روی شبیه ساز بدن گاز قابل برنامه ریزی آزمایش شده است |
| ماده QC | روش تأیید |
|---|---|
| ولتاژ خروجی در گاز بسته | 0.50V ±0.05V (پس از کالیبراسیون نقطه صفر) |
| ولتاژ خروجی در WOT | 4.50 ولت ±0.10 ولت |
| خطای خطی | خطا از خط مناسب تر < ± 1.5٪ |
| هیسترز | تفاوت ولتاژ < 20mV در نقطه میانی |
| مقاومت تماس | < 100Ω تغییر در سراسر پاک کردن |
| حرکت حرارتی | تغییر ولتاژ خروجی < ± 0.05V |
| مقاومت در برابر لرزش | ISO 16750-3، 10g، 10 ‰ 2000 هرتز، 24 ساعت ≈ بدون شکست |
| مقدار تولیدی: | 5 عدد |
| قیمت: | negotiable |
| بسته بندی استاندارد: | بسته خنثی یا به عنوان درخواست مشتریان |
| دوره تحویل: | 5-8 روز کاری |
| روش پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| ظرفیت تامین: | 10000 عدد در ماه |
| ویژگی | سود + تأیید |
|---|---|
| مسیر مقاومت دقیق با پلاستیک رسانا | انتقال ولتاژ صاف حذف نقاط مرده است که باعث افزایش یا حالت لاغر |
| مسکن های آب و هوایی | مقاومت در برابر شرایط زیر اتوبوس ️ گرد و غبار، رطوبت و نمک جاده ای |
| کانکتور و پینوت مناسب OEM | نصب پلگ و پلی ️ بدون نیاز به تغییر سیم کشی |
| طیف گسترده ای از دماهای عملیاتی (~40°C تا +125°C) | قابل اعتماد در اقلیم های شدید از مسیرهای یخ زده شمالی تا گرما بیابان |
| مناسب بودن مستقیم | تعویض 30 دقیقه ای شامل پیچ های نصب و گاسکت |
| تست عملکردی 100٪ | هر سنسور بر روی شبیه ساز بدن گاز قابل برنامه ریزی آزمایش شده است |
| ماده QC | روش تأیید |
|---|---|
| ولتاژ خروجی در گاز بسته | 0.50V ±0.05V (پس از کالیبراسیون نقطه صفر) |
| ولتاژ خروجی در WOT | 4.50 ولت ±0.10 ولت |
| خطای خطی | خطا از خط مناسب تر < ± 1.5٪ |
| هیسترز | تفاوت ولتاژ < 20mV در نقطه میانی |
| مقاومت تماس | < 100Ω تغییر در سراسر پاک کردن |
| حرکت حرارتی | تغییر ولتاژ خروجی < ± 0.05V |
| مقاومت در برابر لرزش | ISO 16750-3، 10g، 10 ‰ 2000 هرتز، 24 ساعت ≈ بدون شکست |